У Тернополі на вул. Збаразькій вже повністю демонтували бруківку (фотофакт)

У Тернополі сьогодні ввечері дорожники забрали останню бруківку.

Працівники кажуть, що потрібно ще заглиблювати цю ділянку дороги, щоб здійснити подальші роботи. Тому в найближчі дні до асфальтування даної ділянки дороги ще не приступлять. До речі, працівники ДАІ вже другий день чергують на цій кільцевій між проспектом Злуки та вулицею Збаразька, щоб врегулювати рух транспорту.

Зазначимо, до 1 серпня на Збаразькій буде здійснено асфальтування проїзної частини, а вилучену бруківку передадуть на збереження у комунальне підприємство.

У Тернополі на вул. Збаразькій вже повністю демонтували бруківку (фотофакт), фото-1 У Тернополі на вул. Збаразькій вже повністю демонтували бруківку (фотофакт), фото-2 У Тернополі на вул. Збаразькій вже повністю демонтували бруківку (фотофакт), фото-3 У Тернополі на вул. Збаразькій вже повністю демонтували бруківку (фотофакт), фото-4 У Тернополі на вул. Збаразькій вже повністю демонтували бруківку (фотофакт), фото-5 У Тернополі на вул. Збаразькій вже повністю демонтували бруківку (фотофакт), фото-6 У Тернополі на вул. Збаразькій вже повністю демонтували бруківку (фотофакт), фото-7
Тернопіль демонтаж бруківка
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі