Тонни забрудненої води потрапляють щодоби у природні водойми Тернопілля

Адже в районах області або не працюють або відсутні очисні споруди. Вийняток становлять тільки Заліщики, де очисні споруди обслуговують половину населення міста. Про це повідомив голова Тернопільської облдержадміністрації Олег Сиротюк на прес-конференції 24 червня. 

- Про стан каналізаційних очисних споруд у районах області просто немає що говорити, – зазначив Олег Сиротюк. – У Бережанському районі очисні споруди збудовані у 80-х роках і не придатні до експлуатації. Борщівський район: очисні споруди у Скала-Подільскій відсутні, у Борщові зруйновані і продані. У Бучацькому, Гусятинському, Зборівському, Козівському, Кременецькому, Монастириському, Підволочиському, Скалатському, Шумському, Підгаєцькому районах каналізаційно-очисні споруди не працюють. У Чорткові, Микулинцях, Товстому, Теребовлі – зруйновані, у Хоросткові та Ланівцях – відсутні. У Копичинцях зруйновані, а розроблена проектно-кошторисна документація уже застаріла, у Збаразькому районі очисні споруди спроектовані, але не будуються, у Скалаті не працюють, але будуються.

Щоб вирішити цю проблему у Департаменті екології і природних ресурсів ТОДА готують пропозицію до Міністерство екології щодо фінансування за рахунок природоохоронних коштів ряду заходів, зокрема будівництва каналізаційних очисних споруд, пише ЗЗ. Олег Сиротюк сподівається на позитивне рішення Міністерства щодо фінансування перших етапів з відновлення роботи та будівництва очисних споруд в нашій області.

Тернопільщина очисні споруди каналізація
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі