• Головна
  • На Тернопільщині триває здача документів на окружні виборчі комісії
13:10, 27 жовтня 2014 р.

На Тернопільщині триває здача документів на окружні виборчі комісії

20 повідомлень щодо порушень у день виборів станом на 11.00 27 жовтня надійшло до чергових частин органів внутрішніх справ в Тернопільській області.

Серед них: втрата печатки ДВК, смерть на виборчій дільниці, два повідомлення про відмову в участі голосування, спроба винесення бюлетеня за межі дільничної виборчої комісії, 4 інформації про конфлікт за участю членів ДВК, дві щодо пошкодження та підробки виборчої документації та дві про порушення правил проведення агітації.

Чотири інформації надійшло і про порушення правил голосування за методом так-званих “виборчих каруселей”. Зафіксували правоохоронці повідомлення про відсутність працівника міліції на дільничній виборчій комісії, про недопущення журналіста на ДВК та одне про підкуп виборців.

Усі повідомлення внесені до журналу єдиного обліку.

Наразі проходить процес здачі документації на окружні виборчі комісії.

Станом на 10.00 по 163 ОВК (м.Тернопіль) документи здали 59 дільниць з 86, по Збаражу (№164) – 194 з 307, на 165 ОВК, яка знаходиться в Зборові, протоколи по підрахунку голосів привезли уже 138 з 308 дільниць, 68 з 271 здало по Теребовлі (№166), з 211 – 109 відзвітувало по Чортківському окрузі (№167).

За словами начальника обласного управління міліції Василя Облещука, процес звезення документації на окружні виборчі комісії проходить спокійно та без порушень. За дотриманням порядку стежать правоохоронці.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільщина #здача документів на ОВК
Оголошення
live comments feed...