• Головна
  • Четверту хвилю мобілізації на Тернопільщині поки що не очікують
12:30, 19 листопада 2014 р.

Четверту хвилю мобілізації на Тернопільщині поки що не очікують

Четвертої хвилі мобілізації українців до війська поки не буде. Так кажуть у Західному регіональному медіацентрі Міністерства оборони України. Попередні три мобілізації, додають, дозволили вкомплектувати Збройні сили людьми у достатній кількості.

Також у військові частини української армії почали вводити батальйони територіальної оборони. Серед них і батальйон “Збруч”, сформований із тернополян, який нині дислокується на Харківщині.

- Крім того, в області нашій виконується доручення Президента про те, що військові комісари повинні направлятися в зону АТО. Таких на даний момент вже є 12 комісарів, 8 – вже перебуває в зоні АТО, в тому числі і обласний військовий комісар полковник Катинський, – розповів тв4 офіцер Західного регіонального медіа-центру Міністерства оборони України Василь Лабай.

Щодо четвертої хвилі мобілізації українців до війська – то ближчим часом її не проводитимуть, каже Василь Лабай.

- Для того, щоб була проведена чи оголошена мобілізація, необхідно, щоб був оприлюднений відповідний Указ Президента України, його наразі немає. Після чого цей Указ повинна затвердити Верховна Рада. Верховна Рада в нас ще нова, не приступила до своїх повноважень. Тому на найближчі, як я бачу, тиждень-два-три про мобілізацію говорити немає ніякого сенсу, – каже Василь Лабай.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільщина #мобілізація #військові комісаріати
Останні новини
Оголошення
live comments feed...