• Головна
  • Невтішна новина для тернополян, які тримали кошти в двох великих банках
13:45, 21 листопада 2014 р.

Невтішна новина для тернополян, які тримали кошти в двох великих банках

НБУ визнав неплатоспроможними два найбільших за депозитами банки - VAB і CityCommerce Bank.

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб з 21 листопада ввів тимчасову адміністрацію у «Всеукраїнський акціонерний банк» («VAB Банк») на підставі рішення Національного банку України про віднесення банку до категорії неплатоспроможних, повідомляється на сторінці Національного банку України в соціальній мережі Facebook.

Також Фонд гарантування вкладів фізичних осіб з 21 листопада ввів тимчасову адміністрацію в CityCommerce Bank на підставі рішення Національного банку України про віднесення банку до категорії неплатоспроможних, повідомляється на сайті банку.

Фонд ввів тимчасову адміністрацію строком на три місяці (до 21 лютого 2015 року).

Протягом роботи тимчасової адміністрації вкладники можуть отримати відшкодування за депозитами, термін дії яких закінчився, і за поточними рахунками в розмірі вкладу та відсотків, але не більше 200 тис. гривень. Про порядок виплат іншим вкладникам фонд повідомить додатково.

За даними УНІАН, «VAB Банк» працює на ринку України з 1992 року і входить до групи великих банків за розміром активів. Основним власником банку є власник одного з найбільших аграрних виробників України Ukrlandfarming Олег Бахматюк, який володіє акціями банку через компанію Quickcom Limited (Кіпр, 82,9402% акцій).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#НБУ #VAB і CityCommerce Bank.
Останні новини
Оголошення
live comments feed...