• Головна
  • Сьогодні колишні пайовики Щепановського пікетували тернопільський міськрайонний суд
14:00, 25 листопада 2014 р.

Сьогодні колишні пайовики Щепановського пікетували тернопільський міськрайонний суд

Колишні пайовики Щепановського, члени споживчого кооперативу "Олімпія-Б" на вул. Довженка, 22 пікетували тернопільський міськрайонний суд зранку 25 листопада. Люди мають претензії до ТОВ "Тернопільбуд" через штучне здорожчання каналізаційної мережі.

25 листопада ці мешканці прийшли на судове слухання через позовну заяву голови правління "Тернопільбуд" Василя Лила.

- Він подав на нас до суду після нашого мітингу влітку цього року, де ми звинуватили його в корупції, - розповідає 20хвилин голова споживчого кооперативу "Олімпія-Б" Галина Теличко. - Пан Лило вважає, що ми посягнули на його честь і гідність і маємо відшкодувати 50 тис грн моральних збитків. 

Каналізація вже збудована і зараз її потрібно лише підключити, продовжує пані Теличко. А на підключення мешканцям виставили завищену суму.

- Ми боремось за те, щоб була справедлива ціна, а не така, - хто яку хоче, таку і виставляє, - каже голова споживчого кооперативу. - Нам були видані технічні умови на товариство "Житло", де пан Лило є співвласником. Також товариство "Житло" є замовником будівництва каналізаційної мережі . І нам дали договір оплати за каналізаційну мережу, - ми повинні платити ТОВ "Тернопільбуд". Ми звернулися до товариства "Житло" і до "Тернопільбуд"за роз’ясненням. Якщо замовником є "Житло", то чому ми повинні платити "Тернопільбуд" - це ж дві різні юридичні структури. Після цього нашого звернення змінили технічні умови. А після нашого літнього пікету, де ми звинуватили "Тернопільбуд" в корупції, нам видали технічні умови за іншим номером і там фігурує "Тернопільбуд". Ми вважаємо, що це є фабрикування документів. Вбачаємо в таких діях корупцію.

Нагадаємо, фірма "Будівельник" розпочала будівництво на Довженка, 22 у 2007 році. Будівництво зупинилося на рівні 5-го поверху.

- Ми один з перших кооперативів пішли правовим шляхом, - каже Галина Теличко. - У міськрайонному суді ми визнали майнові права, в господарському суді отримали право власності на об’єкт незавершеного будівництва, зареєстрували його в БТІ, взяли дозвіл і 1 січня 2012 року ми розпочали наше будівництво, підписавши договір "Тернопільбудінвестзамовник".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільський міськрайонний суд #пікет #пайовики Щепановського
ТОП новини
"З цих областей України різко пропаде тепло, лютий снігопад суне прямо на цілий регіон": де буде мороз у -25 градусів?
"Лютий холод витіснить тепло з України завтра, несамовитий снігопад пре в ці області": де буде мороз у -20 градусів і дощ
"В Україну пре неприємна погода без тепла, шалений снігопад накриє цю область": де на вихідних буде мороз у -24 градуси?
"Казкове багатство, втілення мрій і шалений успіх": на ці 3 знаки Зодіаку небувале везіння чекає прямо до 1 березня
Оголошення
live comments feed...