• Головна
  • Бійці АТО дуже хвалять тернопільську квашену капусту
13:00, 25 грудня 2014 р.

Бійці АТО дуже хвалять тернопільську квашену капусту

20 грудня дзвонили бійці 28 бригади 1 батальйону, які знаходяться в Донецькій області. 21 грудня – бійці з південного фронту – танкісти і зенітчики. Хлопці дуже хвалили тернопільську квашену капусту.

Кажуть, що такої смачної ще не куштували ніколи. Настільки емоційно розповідали про тернопільські “вітамінчики”, що сльози виступали на очі. – йдеться на сайті Логістичного центру

Волонтери Логістичного центру розповіли в телефонній розмові захисникам, що над цим корисним смаколиком працює цілий полк тернополян: із нійрізноманітніших сіл капустку довозять у обласний центр, тут бригада жінок з іскристим настроєм та умілими руками її січуть, а завжди веселі хлопці-жартівники хвацько талують її у спеціальні ємності, де найважливіший та найрухливіший лідер, наче Андріано Челентано у гумових чоботях, старається зробити її найм’якішою та найсоковитішою. Тернопільські підприємства з радістю надають пластикові відерця для транспортування капустки, а найсміливіші волонтери довозять її на передову, і вуаля – при спільній роботі маємо отакі приємні та зворушливі дзвіночки з фронту.

Хлопці дуже тішаться передають доземний уклін усій братії, причетній до безперебійного капустоквасильного конвеєра, пише Місто.

#Тернопіль #квашена капуста #бійці АТО

Коментарі

Оголошення
live comments feed...