• Головна
  • Правда і брехная про платний ставок в тернопільському парку
20:25, 19 серпня 2011 р.

Правда і брехная про платний ставок в тернопільському парку

Нещодавно одне видання написало про ставок у парку “Топільче”, який начебто здали у безоплатну оренду якомусь підприємцю, який запустив рибу і зараз отримує надприбутки, бо ціни на рибалку коливаються в межах кількох сотень гривень.

“Погляд” вирішив дослідити дану, так звану, проблему і вирушив до ставочка, який знайти було не так важко.

Відразу “кинулась в очі” облагороджена і огороджена територія біля ставочку, бо сам парк у трошки гіршому стані. На момент нашого візиту рибалило лише декілька чоловік.. При вході у рибацький заклад нас зустрів працівник, який гречно запросив, але коли він зрозумів що потенційний клієнт є журналістом, то емоції дещо змінились. За хвилину керуючий закладом показав статтю одного відомого в Тернополі видання. Журналісти цієї газети порахували, що кількагодинний відпочинок на цьому ставочку обійдеться у кілька сотень гривень.

“Не можна писати такої брехні! Нехай кожен бажаючий прийде і переконається у зворотньому. Прийшов депутат міської ради від Партії регіонів, типу з професійним рибалкою. Я їх провів на місце, дав вудку, а той рибак навіть розмотати не зміг, потім тихенько щось там фотографували. Який рибак, такий математик-журналіст”,- обурюється адміністратор, тримаючи газету з публікацією.

Адміністратор також розповів про послуги та ціни на них:

“За рибну ловлю на поплавочну вудку Ви платите 15 гривень і 20 гривень за спініг. За ці гроші Ви можете перебувати на ставку з 5:30 ранку і до 21:00. А наша “доблесна” газета пише, що це ціна за годину ловлі. Що стосується альтанок, то їх вартість 120 гривень за цілий день, а не за годину, як знову пише видання (усміхається, прим. редакції)”

Орендарі очистили ставок, прибрали територію, зарибили водойму, встановили лавочки, альтанки, туалет та інший благоустрій.

“Мені тут подобається. 15 гривень дав і сидиш скільки хочеться. Якщо кудись їхати на рибалку, то треба заправити машину, потім на місці ще 15-20 гривень треба заплатити за вудку. А тут я собі рибалю, а дружина з дитиною рядом коників годують”, – ділиться враженнями  рибалка Вадим.

“Погляд” звернувся до міського голови Сергія Надала з питанням, чи отримує бюджет міста надходження від оренди ставка.

“Комунальне підприємство “Об’єднання парків” провело конкурс, за його результатами з підприємцем-орендарем була підписана угода, яка передбачає сплату коштів за користування і також його зобов’язує зробити відповідний благоустрій. Законодавство дуже чітко обмежує, що можна давати в оренду, а що ні, і на яких умовах. Це може бути конкурс або інвестиційна угода, яка передбачає співпрацю між суб’єктом господарювання та комунальним підприємством, за що перший сплачує певну суму грошей підприємству і отримує можливість користування певним майном. В любому випадку, для підприємця це не є безкоштовно і безстроково. Якщо би були якісь негативні відгуки від громадян, що колись там люди купались, а тепер не можуть, то справа інша, але водойма була практично болотом. Є маса водних об’єктів в парку “Топільче”, за якими роки незалежності ніхто не слідкував, вони помалу заростають і перетворюються на болото. Чому будь-кому не дати їх в користування, хто готовий в них вкладати гроші і куди зможуть прийти усі тернополяни і зможуть відпочивати в чистому та акуратному місці, і до того ж особливо не турбуватись підготовкою до відпочинку?” -, прокоментував мер.

Святослав Журовський

Правда і брехная про платний ставок в тернопільському парку, фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...