• Головна
  • Відомий тернопільський історик, професор Микола Лазарович пішов добровольцем (ФОТОФАКТ)
20:00, 16 лютого 2015 р.

Відомий тернопільський історик, професор Микола Лазарович пішов добровольцем (ФОТОФАКТ)

Доктор політичних наук, професор кафедри документознавства, інформаційної діяльності та українознавства Тернопільського національного економічного університету, заслужений працівник освіти України Микола Лазарович пішов на війну добровольцем.

Його відправили у Рівненський військовий навчальний центр. Там протягом проходитиме військове навчання. Після цього військове керівництво вирішуватиме, де служитиме пан Микола. “Я пройшов медичний огляд. Дозволили піти добровольцем. Я би себе не поважав, якби не пішов захищати Україну ”, – каже Микола Лазарович. До речі, як згадує науковець, у 1982-1984 роках він служив у Львові в Залізній дивізії, де був кулеметником. “Непогано стріляв з кулемета. Моя фотографія була розклеєна по всій дивізії як кращого кулеметника”, - розповідає він про свій військовий досвід.

Микола Лазарович наголошує, що сьогодні кожен українець може допомогти армії усіма можливими способами - фінансово або безпосередньою участю у війську. Він вірить, що Україна переможе у цій війні і її подальший політичний, економічний успіх стане прикладом для інших держав.

Тернопільський професор Микола Лазарович пішов добровольцем (ФОТОФАКТ) (фото) - фото 1

Тернопільський професор Микола Лазарович пішов добровольцем (ФОТОФАКТ) (фото) - фото 1

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільський професор Микола Лазарович #доброволець
Оголошення
live comments feed...