• Головна
  • Чому в Тернопільському ставі гине риба? (фото)
15:00, 16 березня 2015 р.

Чому в Тернопільському ставі гине риба? (фото)

Величезного здохлого товстолоба виловили комунальники на вихідних у Тернопільському ставі. Як кажуть, риба гине через браконьєрські сітки.

- Буває і ще більша риба, – кажуть комунальники, яких кореспонденти “20 хвилин” застали за виловлюванням товстолоба. – Восени ми виловили таких 20.

Нагадаємо, громадські активісти у Тернополі борються з браконьєрами. Уже зверталися до влади Тернополя. Та пообіцяла взятися за вирішення проблеми. Але риба гине досі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільський став #риба #браконьєри

Коментарі

Останні новини
ТОП новини
"ТЦК масово мобілізує людей цього віку, призвуть навіть чоловіків із хворобами": мобілізація з 1 червня, повістки, ВЛК
"ТЦК йдуть на вулиці терміново по українців з 3-ма ознаками, з 1 червня їх призвуть першочергово": мобілізація, повістки
"Град вперіщить з лютою силою прямо завтра, гроза і дощ насувається на тлі заморозків": навіть фахівці налякані прогнозом
"Тарифи на світло та газ з 1 червня, такого від цін українці не чекали": людям розповіли, скільки доведеться платити влітку
Оголошення
live comments feed...