• Головна
  • Тернопільські «кадри» одні з кращих в Україні
09:30, 19 вересня 2011 р.

Тернопільські «кадри» одні з кращих в Україні

З 4 по 13 вересня проходив  XVII Всеукраїнський фестиваль Дружин Юних Пожежних.  У смт. Сергіївка Білгород – Дністровського району Одеської області прибули 27 команд зі всіх областей України.

Конкурс складався з двох основних етапів: сценічного та спортивного. Перший передбачав «Візитку», у якій  потрібно було представити команду, «Домашнє завдання », де учасники  висвітлювали  сутність  і специфіку надзвичайних ситуацій,  способи запобігання та боротьби з ними.

На спортивному етапі учасники команд демонстрували відвагу і спритність у подоланні перешкод через навісну переправу, розкладанні палаток, в`язанні рятувальної  мотузки, а також знання їстівних та отруйних грибів, основ медицини,  кидання кінця Александрова, вміння  орієнтуватися на місцевості та влучного ствольщика.

Окрім конкурсної програми, була і розважальна: малюнок на асфальті, Міс фестивалю 2011, Містер фестивалю 2011, дискотека та концерти – все для того, щоб об`єднати молодь з усієї України, подарувавши їм незабутні враження,  «море» позитивних емоцій та нових друзів, а заодно й продовжити літні канікули.

Тернопільську область представляла команда Тернопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 «Кадри», керівником якої є запальна, ініціативна, креативна  Наталя Олексіївна Білоус, педагог – організатор та вчитель історії. Саме завдяки її вмінню організувати роботу, команда попередньо  стала переможцем міських та обласних змагань. «Кадри» відзначилися на фестивалі, виборовши перше місце у конкурсі «Влучний ствольщик».  А за загальними результатами Тернопільська область отримала почесне сьоме місце серед 27 команд (прим. авт.).  Що ж до переможців, то ними стали господарі фестивалю – команда Одеської області «Чорноморські рятувальники».

Та це не головне. Найважливіше завдання фестивалю – об’єднання молоді з різних куточків України – було виконане на відмінно: в умовному конкурсі «Найміцніша дружба фестивалю»  «Кадри » розділили перше місце з командою Луганської області «Фортуна». Адже за такий короткий проміжок часу учасники стали практично однією командою: на всіх конкурсах підтримували один одного, навіть в рейтингу результатів  фестивалю розмістились поруч: «Фортуна» зайняла 6 місце. Команди Тернопільської та Луганської області проводили  майже весь вільний час разом, а під кінець фестивалю обмінялися футболками з емблемами своїх міст, обіцяючи підтримувати зв'язок.

– Я навіть не думала, що буде так важко розлучатися, – каже  учасниця команди «Кадри» Гураль Мар`яна. – Ми прекрасно провели час, отримали масу задоволення і багато нових друзів. Дякуємо організаторам фестивалю, працівникам міського та обласного  управліннь МНС, методисту по туризму Центру дитячої творчості Білоусу Петрові Михайловичу і, звичайно ж, нашому незамінному керівнику – Наталі Олексіївні.

Тернопільські «кадри» одні з кращих в Україні, фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...