• Головна
  • Збитки за незаконну зріку дерев у парку оцінили у... 8 тис. грн
13:30, 2 квітня 2015 р.

Збитки за незаконну зріку дерев у парку оцінили у... 8 тис. грн

За зрубані у парку Нацвідродження дерева винуватцеві доведеться заплатити близько 8 тисяч гривень. Саме у стільки оцінили збитки, завдані працівником ТІЗ «Добробуд», у Держекоінспекції.

Також порушнику  загрожує штраф від 110 грн за статтею 153 Адмінкодексу, повідомляє "20 хвилин".

- Чи буде платити організація, чи сам винуватець – це вже інше питання , - каже перший заступник начальника Державної екологічної інспекції в Тернопільській області Юрій Рослий. -  Якщо  збитки винуватець не  сплатить у 15-денний термін, то матеріали екоінспекція передає до суду. Суд присуджує, і за роботу береться виконавча служба.

Нагадаємо,  вирубку дерев у парку Нацвідродження розслідували правоохоронці, у мерії створили комісію для розслідування інциденту.

Як повідомили в управлінні ЖКГ невдовзі, винуватця, що зрізав сосни в парку, уже знайшли. Ним виявився працівник  «Добробуд».

- Було проведено слідчі дії, справою займалась міліція, екоінспекція, наше управління ЖКГ, - каже заступник начальника управління ЖКГ – начальник відділу благоустрою та екології Олег Соколовський.  –  Зібрали ми достатньо доказів: звертались свідки вирубки, надавали фото. Як результат – виявили людину, що це зробила. Це був працівник «Добробуд». Вину свою визнав, але для чого він це зробив, не пояснював. Причому, зробив він це без відома керівника підприємства – Смакоуза.

Керівник «Добробуду», за словами пана Соколовського, не розумів, для чого працівник зрізав дерева, оскільки  жодної необхідності у цьому не було. А також – сам сприяв у пошуку винуватця.

- Робітника притягнуть до адмінвідповідальності, - стверджував пан Соколовський. – Також нарахують збитки. На яку суму – це питання до Держекоінспекції. Але вже можна сказати, що сума вийде кругленька.

#дерева #парк

Коментарі

Оголошення
live comments feed...