
21:00, 5 квітня 2015 р.
У Тернополі активізувалися... небезпечні комахи
Від кінця лютого по березень вони вже покусали трьох мешканців Тернопільщини. Обласна Державна санітарно-епідеміологічна служба б’є на сполох: в краї сформувався стійкий осередок хвороби Лайма, який має значний епідемічний потенціал і становить небезпеку для здоров’я населення.
Про це свідчать: ріст захворюваності населення, щорічне збільшення кількості ензоотичних територій, висока чисельність статевозрілих іксодових кліщів у довкіллі, рання сезонна активність переносників.
А коли не вгледіли і до вас “присмоктався” кліщ, не вбивайте його та не викидайте. Попередньо змастивши місце олією, “викрутіть” обережно нахабу та занесіть до лабораторії особливо-небезпечних інфекцій Державної установи “Тернопільський обласний лабораторний центр Держсанепідслужби України” , аби дослідити на інфікованість збудниками хвороби Лайма (бореліями).
Зачекавши годину — отримаєте результати і спатимете спокійно. Адже, коли кліщ, не дай, Боже, інфікований бореліями, то ймовірність занедужати на хворобу Лайма досить висока.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
13:23, 5 травня
15:28, 30 квітня
12:05, 2 травня
12:05, 2 травня
live comments feed...