• Головна
  • У Тернополі триває Місячник Червоного Хреста
20:45, 6 квітня 2015 р.

У Тернополі триває Місячник Червоного Хреста

З початком квітня в Україні стартував традиційний місячник Червоного Хреста. Щоразу він покликаний допомогти людям, які цього найбільше потребують, тобто незахищеним верствам населення, проте цьогоріч через події в країні в основному спрямований на допомогу тим, хто постраждав від війни. Товариство Червоного Хреста просить людей активно долучатись до благодійних акцій, приносити одяг, взуття, інші речі чи гроші. Триватиме місячник до 4 травня.

Вже чотирнадцятий рік поспіль Місячник Червоного Хреста – особливий період. Цього разу він стартував 1 квітня і триватиме до 4 травня. Допомога, зібрана за цей час працівниками організації, стає суттєвою підтримкою для людей, які цього найбільше потребують: малозабезпеченим, одиноким людям похилого віку, якими опікується Червоний Хрест. Проте воєнні дії в країні додали до цього переліку нові категорії.

– Хочу звернутись до краян наших з проханням, щоб вони пройнялись проблемами, які зараз існують. Це особливо допомога нашим переселеним, військовополоненим і військовим пораненим, а також сім’ям, які втратили годувальників і вдовам. Всі кошти, які будуть залучатися під час місячника ЧХ будуть направлені на допомогу цим верствам населення, – розповідає тв4 голова Тернопільської обласної організації Товариства Червоного Хреста України Олександра Бригадир.

Водночас, прибираючи домівки перед святами, переглядаючи речі у шафах, кожен напевно знайде те, чим можна поділитись з іншими. Працівники Червоного Хреста закликають приносити допомогу у “Банки речей”. Такі діють у кожній районній організації товариства. У Тернополі їх три: обласна, міська та районна.

– Особливо Тернопільська міська організація, там є великий “Банк речей”, куди можна прийти мешканцям Тернополя і принести ці речі. Київська, 3Б адреса, телефон 43-76-09, хто не знає, куди їхати, можна подзвонити, запитати, щоб попасти, – каже Одександра Бригадир.

За цим же номером можна дізнатись номер рахунку для переказу грошей. Допомогти фінансово можна і купуючи традиційні марки товариства.

#Тернопіль #Місячник Червоного Хреста #допомога потребуючим

Коментарі

Оголошення
live comments feed...