• Головна
  • У центрі парку Топільче на зелених насадженнях почали зводити «генделик»
13:30, 7 квітня 2015 р.

У центрі парку Топільче на зелених насадженнях почали зводити «генделик»

Серед парку «Топільче», одразу біля центрального фонтану останні кілька днів ведеться пожвавлене будівництво дерев’яного кафе на місці недавно знищених комунальниками зелених насаджень.

Працівники проговорилися, що це такий собі «філіал» ресторану «Назарія», де власником є депутат міськради від ВО «Свобода» Михайло Гладкий, а директором – дружина мера Олена Надал, повідомляють "Тернополяни".

Жителі міста обуруються забудовою парку.

«Це жах, - каже Світлана В. – Зла, як чорт я... Дерева повирізали рагулі... Розчистили кнайпу посеред парку.. Ну не ох..їли вже?..... Навіть туї позавозили вже в кадках... Прямо з видом на фонтан... С..ки!».

Працівники, які ведуть монтаж та будівництво ведуть себе нахабно. Однак розповіли, що це «філіал» одного з паркових ресторанів.

«Ось таке страхвисько будують посеред парк Топільче… Біля головного фонтану... Щось сумніваюсь що там торгуватимуть тільки морозивом. А ті працівнички кажуть що то «філіал» від «Назарії», - продовжив Микола Г.  

Нагадаємо, свого часу біля «Назарії» в парку ім. Шевчнка виросли одразу два літніх майданчики. А саму територію ресторану вже вивели з-за меж зони парку.

Тепер пішло «розширення» на сусідній парк. У «Топільче» під видом санітарного зачищення спиляли всі зелені насадження, а тепер там швидко виросла дерев’яна конструкція.

До того ж, КП «Об`єднання парків культури і відпочинку м. Тернополя» лише 25 березня оголосило конкурс на розміщення та облаштування об’єктів літньої торгівлі, сезонних об’єктів сфери послуг, відпочинку та розваг (атракціонів) на території парків міста Тернополя. Конкурс відбудеться 16 квітня. А працівники вже закінчують будівництво.

Зрозуміло, що результати конкурсу відомі вже заздалегідь. Насамперед, ця новина має зацікавити правоохоронні органи, які чомусь закривають очі на всі незаконні будівництва у місті. Громадськість надає міліції та прокуратурі навіть документальні докази.

#забудова #парк

Коментарі

Оголошення
live comments feed...