• Головна
  • Тернопільського солдата за непокору командирові посадили на 2,5 року
15:30, 7 квітня 2015 р.

Тернопільського солдата за непокору командирові посадили на 2,5 року

Апеляційний суд Тернопільської області залишив без змін вирок Тернопільського міськрайонного суду від 21 січня, яким військовослужбовця батальйону територіальної оборони Тернопільщини солдата Т. визнали винним у вчинені злочину, передбаченого ст. 402 ч.1 КК України (непокора)

Про це повідомила прес-служба військової прокуратури Західного регіону України.

Солдатові  присудили 2 р. 6 міс. позбавлення волі, а відповідну апеляційну скаргу сторони захисту щодо зміни вироку з призначення більш м'якого покарання залишили без задоволення.

Солдата Т. визнали винним у вчиненні непокори – відкритої відмови виконати наказ начальника.

В червні 2014 року Т., перебуваючи на території військової частини у стані алкогольного сп’яніння, відчуваючи свою безкарність, відкрито, у категоричній формі відмовився виконати усні накази командира військової частини про проведення форми у порядок, убуття в розташування роти та слідування до зонального відділу Військової служби правопорядку. Крім того, 4 серпня 2015 року солдат Т. усно, а 7 серпня 2014 року письмово відмовився виконати письмовий наказ командира військової частини про вибуття особового складу військової частини до пункту виконання завдань за призначенням у Херсонську область.

Всього, з початку 2015 року судами першої інстанції, за обвинувальними актами військових прокурорів Західного регіону, до реального позбавлення волі із відбуванням покарання у виправній колонії засуджено 3 осіб.

2 військовослужбовця отримали покарання у виді тримання у дисциплінарному батальйоні, одна особа відбуває арешт на гауптвахті Львівського гарнізону.

#Тернопільський солдат #ув`язнення #непокора командирові

Коментарі

Оголошення
live comments feed...