• Головна
  • Для тернополян проведуть безкоштовний курс основ домедичної допомоги
11:00, 23 квітня 2015 р.

Для тернополян проведуть безкоштовний курс основ домедичної допомоги

Протягом двох днів - 25-26 квітня - для тернополян проведуть безкоштовний курс з основних принципів надання першої домедичної допомоги. В кінці курсу учасники тренінгу отримають сертифікати. Зареєструватись для участі у тренінгу можуть усі бажаючі.

Вестимуть курс інструктори Всеукраїнської ради реанімації та екстреної медичної допомоги студенти ТДМУ. 

- Ми проведемо два заняття по шість годин кожне, - розповідає 20хвилин один із організаторів проекту "Я можу врятувати життя" Денис Кошарський. - В кінці курсу учасники здаватимуть екзамен з теоретичних та практичних навичок. Ті, хто здасть, отримають сертифікати від Всеукраїнської ради реанімації. 

За словами Дениса, власники такого сертифікату не лише зможуть правильно надати домедичну допомогу потерпілим. А й матимуть перевагу при працевлаштуванні.

- Зараз дуже важливо, щоб працівники вміли надавати домедичну допомогу. Але на жаль, не всі мають такі знання і навички, - пояснює хлопець. - Роботодавці з радістю приймають на роботу працівників, які можуть надавати домедичну допомогу і роблять це правильно.

Учасникам тренінгу з собою потрібно мати лише зошит чи блокнот для занотовування. 

- Оскільки одне заняття триватиме шість годин, то радив би людям з собою брати щось для перекусу, - додає Денис. - У нас буде дві перерви для відпочинку. 

Довідка

Тренінги відбудуться на базі навчально-наукового інституту медсестринства Тернопільського державного медичного університету імені І.Я.Горбачевського за адресою вул. Коцюбинського, 3. 
Зареєструватись для участі у проекті можна тут. 

#Тернопіль #домедична допомга

Коментарі

Оголошення
live comments feed...