
21:00, 23 квітня 2015 р.
Тернопільських студентів звільнили від мобілізації
Президент Петро Порошенко підписав закон, яким звільняються від військової служби за мобілізацією в особливий період студенти, аспіранти та докторанти денної форми навчання.
Документом вносяться зміни до статті 23 закону "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію" та пункту 1 частини восьмої статті 26 закону "Про військовий обов'язок і військову службу".
Відповідно до ухвалених змін, військовослужбовці, які є студентами, аспірантами чи докторантами денної форми навчання та були призвані на військову службу за призовом під час мобілізації на особливий період, звільняються зі служби, пише УП.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
20:40
Вчора
ТОП новини
Оголошення
live comments feed...