• Головна
  • Волонтери дарували тернополянам квіти добра
08:30, 24 квітня 2015 р.

Волонтери дарували тернополянам квіти добра

Отримати квіти за допомогу мали нагоду 23 квітня тернополяни. Люди робили пожертви, а у відповідь  волонтери обласного “Червоного хреста” дарували їм квіти добра та милосердя. Зібрані у такий спосіб гроші спрямують на допомогу сім’ям поранених у зоні АТО бійців.

Шостий рік поспіль квітку добра та милосердя дарують тернополянам за пожертви волонтери “Червоного хреста”. За будь-яку суму, кинуту у їх скриньку, вручають нарцис.

– Нарциси, тому що їх саме більше є. Ми ж їх не купляємо, ми ж їх хто куди. Я, наприклад, свій робочий день розпочала сьогодні з дачі, і не тільки на своїй, а ще й по сусідніх дачах, ціле відро привезла, – розповідає тв4 голова Тернопільської обласної організації Товариства Червоного Хреста України Олександар Бригадир.

Цього року гроші збирають на допомогу сім’ям поранених бійців АТО. Погода сприяє, тому у “Червоному хресті” сподіваються на хороший результат акції.

– Не можна порівняти минулі роки і цей рік, тому що це зовсім інша мета. Перший рік, наприклад, ми збирали, закупляли вітаміни для туберкульозно хворих дітей. Ми тоді зібрали 4 тисячі, це була надзвичайно велика сума на той час, – каже Олександра Бригадир.

Волонтерами стали учні тернопільських центрових шкіл. Вони збирають пожертви, натомість даруючи квітку, у людних місцях центру Тернополя. Також на Театральному майдані міста старшокурсники медуніверситету усім охочим вимірювали артеріальний тиск.

#Тернопіль #квіти добра #волонтери

Коментарі

Оголошення
live comments feed...