• Головна
  • Тернопільські бюджетники можуть залишитися без зарплат
09:00, 24 квітня 2015 р.

Тернопільські бюджетники можуть залишитися без зарплат

Тернопільські вчителі та лікарі в кінці цього року можуть залишитися без зарплат. Пов’язано це із недофінансуванням з держбюджету.

Міський бюджет цього року формувався на новій податковій основі та новому бюджетному кодексі. І цього року виплата зарплат та оплата енергоносіїв в освітній та медичній галузях відбувається за рахунок субвенцій. Сума освітньої субвенції для Тернополя становить майже 185 мільйонів гривень, а медичної – майже 138 мільйонів. Та ще на початку року цих коштів було не достатньо, щоб забезпечити оплату праці та енергоносії на 12 місяців.

- При плануванні бюджету не вистачало півмісячного фонду зарплати, а зараз, у зв’язку з ростом індексації, не вистачає місячного фонду зарплати, – розповіла зз на черговому засіданні виконкому міськради Надія Кучер, начальник фінансового управління міськради. – Це недофінансування з держбюджету. Місту не вистачає приблизно 18 мільйонів на освіту, 10 мільйонів на медицину і ще 12,4 мільйони на оплату енергоносіїв у цих двох галузях. Оскільки це субвенція з держбюджету, то будуть підготовлені листи на Міністерство охорони, Міністерство освіти щодо виділення цих коштів, і забезпечення виконання делегованих повноважень.

Попри те, що у 2015 році бюджет міста зріс порівняно з попереднім роком, зросли і видатки. Серед іншого, як зазначила Надія Кучер, цього року місто повністю взяло на себе утримання галузі культури та спортивних закладів. Раніше ці структури фінансувалися з держбюджету.

#Тернопіль #бюджетники #зарплата

Коментарі

Оголошення
live comments feed...