• Головна
  • У Тернополі покажуть фільм про боротьбу проти авторитарного режиму в Білорусії
10:00, 24 квітня 2015 р.

У Тернополі покажуть фільм про боротьбу проти авторитарного режиму в Білорусії

27 квітня о 19.00 год. тернополянам покажуть фільм «Жыве Беларусь» про боротьбу проти авторитарного режиму Лукашенка. Захід має на меті показати правду про сучасні події у Білорусії, які часто нагадують українські реалії.  Організовує подію «Молодіжний Націоналістичний Конгрес» під патронатом міжнародної організації «Альянс Балто-Чорноморських Націй».

Показ фільму відбудеться в рамках «Кіномарафону Нескорених Націй». До перегляду пропонується серія кінострічок про національно-визвольний рух країн, що прагнуть відстоювати своє законне право на незалежність. Цього разу до показу рекомендується польський фільм «Жыве Беларусь». У ньому розповідається про опір молодого покоління Білорусії авторитарному режиму Лукашенка. В основу фільму лягли події, що відбувались в країні у 2010-2011 роках. Режисер - Кшиштоф Лукашевич.

«Жыве Беларусь» - це перший незалежний фільм, що показує жорстоку правду про минулі реалії у державі та водночас стверджує те, що навіть одиниці - мужні і чесні люди – можуть протистояти системі.

Захід проходитиме за адресою вул. Сагайдачного, 10 – у приміщенні Народного Руху о 19.00 год. До перегляду запрошуються усі бажаючі.

#Тернопіль #фільм про боротьбу проти авторитарного режиму в Білорусії

Коментарі

Оголошення
live comments feed...