• Головна
  • Тернополяни розкладуть палатки на “Текстерно”, щоб захистити стадіон від забудови
10:30, 24 квітня 2015 р.

Тернополяни розкладуть палатки на “Текстерно”, щоб захистити стадіон від забудови

Вже третій день на стадіоні «Текстерно» продовжується протистояння.  Вчора на місці події були заступник голови ОДА Іван Крисак, депутат міської ради Петро Ландяк та чимало небайдужих тернополян. Але порозумітись з забудовником так і не вдалось, розповідає Наталія Карпишин.

За словами начальника сектору зв’язків з громадськістю УМВСУ в Тернопільській області Сергія Крети, вчора правоохоронці виїжджали на місце події за заявою, але подробиці обіцяв розповісти згодом, пише Погляд

А сьогодні з шостої ранку люди чергують, щоб не допустити будівельних робіт на стадіоні.

- Матла навіть подумати не може, що люди можуть стояти не за гроші. Адже з деякими “громадськими активістами” вже домовився і думав, що все йому минеться. Ця територія досі знаходиться в комунальній власності. А йому надана в оренду до 2020 року. Але тернополяни не здаються. Тому закликаю, усіх небайдужих брати палатки і прийти на стадіон “Текстерно”. Іншого виходу, як допомогти людям захищати право на відпочинок і спорт немає. Вже третій день там зупиняють трактор. Люди розпочинають акцію протесту. Будьмо солідарні, браття і вже “запануймо у своїй сторонці, – закликає пані Наталія.

 

#Тернополяни розкладуть палатки на “Текстерно” #щоб захистити стадіон від забудови

Коментарі

Оголошення
live comments feed...