• Головна
  • Екіпіровка одного бійця обходиться у 5 тисяч гривень – тернопільські волонтери
12:30, 24 квітня 2015 р.

Екіпіровка одного бійця обходиться у 5 тисяч гривень – тернопільські волонтери

Волонтери штабу національного спротиву продовжують екіпірувати бійців, які вирушають у навчально-тренувальні центри, проте з кожним днем робити це все важче.

Адже, за словами Володимира Голоднюка, фінансові надходження від земляків дуже скоротилися. За тиждень надійшло всього 1650 грн. та 50 євро, пише Народне слово.

− Наразі, − каже Володимир Голоднюк, − витрачаємо той ресурс, який зібрали раніше, але він не безмежний. Адже екіпіровка одного бійця обходиться приблизно у 5 тисяч гривень, лише за 21-22 квітня ми одягли дев’ятеро наших земляків, а всього з часу початку воєнних дій на Сході екіпірували понад 320 чоловіків. Впродовж року наші бій ці не відчували нестачі ні в чому, адже були забезпечені буквально усім − від зубної пасти до автомобілів. Тепер ситуація кардинально змінилася і ми вже з острахом чекаємо наступної хвилі мобілізації, розуміючи, що можемо просто не мати коштів для придбання необхідної амуніції. Розуміємо, що у зв’язку із стрімким підвищенням цін на товари, зростанням в рази житлово-комунальних тарифів людям все важче виділяти з сімейного бюджету гроші на допомогу воїнам. Але ж йдеться не про якісь захмарні суми, а про те, щоб кожен мешканець району долучився до цієї справи чим може. Ми готові до конструктивних діалогів, до співпраці з усіма, щоб діяльність штабу тривала і далі. Будемо вдячні кожному, хто запропонує допомогу чи ідеї, яким чином збільшити фінансові надходження. Одну з них виносимо на розсуд земляків − хочемо запропонувати народним умільцям вишивати бісером картини на патріотичну та релігійну тематику, реалізовувати їх на благодійних аукціонах та ярмарках, щоб за виручені кошти купувати амуніцію та спорядження для бійців. Ми зі свого боку готові забезпечувати майстринь бісером і полотном.

#Тернопіль #волонтери #бійці

Коментарі

Оголошення
live comments feed...