• Головна
  • Міліціонер, якого звільняють за «п’янку», мав стати начальником
15:30, 27 квітня 2015 р.

Міліціонер, якого звільняють за «п’янку», мав стати начальником

Керівник Підгаєцького МРЕВ, який попався на хабарі в 1,2 тис грн. за повернення вилучених прав, та слідчий, якого затримали за кермом за підозрою у водінні в нетверезому стані, будуть звільнені з лав міліції.

Однак для цього потрібен час, зазначає перший заступник начальника-начальник слідчого управління УМВС України в Тернопільській області Казимир Попіль

«Наразі вони відсторонені від виконання обов’язків, щоб не могли впливати на слідство. Але практика така, що по службовцях рішення про звільнення можна приймати лише після того, як є обвинувачувальний вирок суду», – пояснив Казимир Попіль.

Щодо слідчого, який попався на "п’янці", але відмовився проходити обстеження на вміст алкоголю, то, як виявилося, цим вчинком він обірвав свою кар’єру, яка для нього складалася досить пристойно.

«Капітан міліції проходив випробувальний термін як начальник слідчого відділу Підгаєцького району. Був на посаді в. о. начальника відділу. Але випробувального терміну не пройшов…. Зараз він на лікарняному», – розповів Попіль, іронічно припустивши, що стан здоров’я в міліціонера різко погіршився внаслідок перехвилювання через затримання.

Він також уточнив, що даний слідчий не є працівником Тернопільського райвідділу.

«Він просто за рік так і не змінив посвідчення. Але в Тернополі він вже тривалий час не працював. І в міліції він більше не працюватиме», – запевнив заступник начальника обласного управління УМВС.

#міліція

Коментарі

Оголошення
live comments feed...