• Головна
  • У Тернополі по вул. Миру почати вирубку дерев під забудову (фото)
11:30, 28 квітня 2015 р.

У Тернополі по вул. Миру почати вирубку дерев під забудову (фото)

У сквері по вулиці Миру сьогодні вже почалися перші пробні вирубки дерев. А саме у тій частині, яка згідно документів міської ради не увійшла у межі рекреаційної зони і підлягає забудові.

Про це повідомили громадські активісти.

Сьогодні близько обіду група працівників намагалася почати вирубку дерев на скандальній земельній ділянці у сквері на Миру. Вони встигли спиляти кілька кущів. «Коли ми прибули, робота була у самісінькому розпалі, - розповів сайту Тернополяни голова обласного осередку громадської організації «Ідея нації» Олексій Станько. – Під пилу потрапили кілька невеликих дерев та частина куща калини. Нам пояснили, що це хворі та пошкоджені екземпляри зелених насаджень. Я одразу викликав міліцію.»

Робітники, які зачищали сквер, намагалися поїхати з місця своєї попередньої діяльності. Та активісти наздогнали їх. Тоді на місце прибули і міліціонери. «Представник фірми, яка спилювала дерева, не мав при собі жодних супровідних паперів на вирубку. Чоловік відмовився давати пояснення правоохоронцям,» - продовжив Олексій Станько.

На думку активіста, таким чином чиновники та забудівник намагалися здійснити пробну вирубку дерев і перевірити пильність громади мікрорайону Дружба.

Нагадаємо, минулої суботи, активісти громадської організації «Ідея нації» знесли перший паркан забудови скверу по вулиці Миру.

У Тернополі по вул. Миру почати вирубку дерев під забудову (фото) (фото) - фото 1У Тернополі по вул. Миру почати вирубку дерев під забудову (фото) (фото) - фото 1У Тернополі по вул. Миру почати вирубку дерев під забудову (фото) (фото) - фото 1

#Тернопіль #будівництво #вирубка дерев

Коментарі

Оголошення
live comments feed...