• Головна
  • Якою буде погода на Тернопільщині під час травневих свят
20:30, 30 квітня 2015 р.

Якою буде погода на Тернопільщині під час травневих свят

Маєте плани на травневі свята – зверніть увагу на погоду. Адже вона найближчими вихідними буде доволі мінливою.

ОКСАНА СОФІНСЬКА, завідувач сектору організації робіт Тернопільського гідрометеоцентру: «1 травня – без істотних опадів, вночі та вранці – слабкий туман, вдень – південний поривчастий вітер. Температурні показники вночі знижуватимуться до 1-6 градусів тепла, на поверхні ґрунту – місцями заморозки до 2 градусів. Денні температури повітря коливатимуться від 14 до 19 градусів вище нуля».  

Втім, вже у суботу, другого травня, через проходження холодного атмосферного фронту, погода погіршиться. Синоптики прогнозують короткочасні дощі, місцями – з грозами, градом, шквалистим посиленням вітру. Нічні температурні показники, каже Оксана Софінська, дещо підвищаться і коливатимуться від 6 до 11 градусів тепла. Натомість, денні – знизяться до 10-15 з позначкою «плюс», передає ІНТБ. 

ОКСАНА СОФІНСЬКА, завідувач сектору організації робіт Тернопільського гідрометеоцентру: «3 травня прогнозується без істотних опадів. Нічні температури коливатимуться від 1 до 6 градусів тепла, денні – від 13 до 18 градусів тепла. 4-5 травня, в зв’язку з проходженням атмосферних фронтів, в другій половині дня очікуються короткочасні дощі, з грозами, градом, шквалистим посиленням вітру. Температурні показники: нічні будуть в межах від 3 до 8 градусів вище нуля. Денні температури: 4 травня коливатимуться від 13 до 18 градусів тепла, а 5 травня – вже до 23 градусів вище нуля». 

За прогнозами, подібні погодні умови на Тернопільщині зберігатимуться найближчі 5-7 днів. Вони, кажуть у гідрометеоцентрі, хоч і нетипові, втім, не аномальні.

#Погода #Тернопільщина #травневі свята

Коментарі

Оголошення
live comments feed...