12:31, 13 травня 2015 р.

Вища освіта

Аквакультура - це галузь, що займається збільшенням видобутку продуктів харчування з водного середовища. На практиці полягає в розведенні деяких видів риб та інших водних організмів, а також забезпечення оптимальних умов для життя, включаючи видів, з яких ми хочемо мати більше користі. Аквакультура - це, зокрема, мистецтво вирощування риби в ставках або виділених частинах озер, річок, морів. Ця сфера є альтернативою для традиційного рибальства.

Люди, які хочуть контролювати розведення риби, молюсків та інших організмів, з'ясувати більше про водне середовище та її захист, повинні зацікавитися саме аквакультурою.

Де в Польщі можна вчитися аквакультурі?

У Польщі аквакультуру можна вивчати найбільш часто в якості спеціальності, яку пропонують університети Польщі на up-study.net. Тільки кілька вузів країни, має в своєму реченні навчальну квакультуру в будь - якій формі. Наприклад, університет пропонує, ймовірно, в цілому присвячення цій області, а центр польської освіти Up-Study зробить все аби допомогти обрати кращий ВУЗ.

Коледж "інженерна аквакультура" - це інженерні дослідження І ступеня. Цей же вуз пропонує на напрямку рибальство, спеціальність "аквакультура і акваріумістика". Крім того, існує також напрямок "аквакультура і продовольча безпека" - це диплом першого ступеня, інженерні і тільки стаціонарні.

Аквакультура, як спеціальність на магістратурі за напрямом " рибальство" пропонує також західно-поморський технологічний університеті, а в коледжі, І ступінь спеціалізації "біотехнологія рибальська та аквакультура".

Сільськогосподарський університет також на магістратурі з рибальства, пропонує спеціальність "аквакультура і охорона водного середовища".

Випускники аквакультури

Аквакультура є сферою майбутнього. Випускники можуть працювати в установах, науково-дослідних, установах охорони навколишнього середовища, державної адміністрації і місцевого самоврядування, в рибальських господарствах, при оцінці стану води, в інкубаторах.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
live comments feed...