• Головна
  • Тернопільські абітурієнти вже можуть дізнатись перші результати ЗНО
08:30, 14 травня 2015 р.

Тернопільські абітурієнти вже можуть дізнатись перші результати ЗНО

13 травня оприлюднили перші результати ЗНО. Бали за тестування з української мови і літератури вже розміщені на інформаційних сторінках абітурієнтів. Кожен учасник ЗНО може подати апеляцію на результати, але для цього є лише п’ять днів. Документи на апеляцію треба надіслати поштою не пізніше 17 травня.

– На персональній сторінці кожного учасника такі результати вже є. Вони надійшли у вигляді рейтингового балу, тобто за 200-бальною шкалою, вказаний тестовий бал-результат і для більшості учасників, які є випускниками шкіл, подано результат у 12-бальній системі, – розповідає тв4 заступник директора ТОКІППО з питань ЗНО та моніторингу якості освіти Юрій Шайнюк.

Усі, хто не задоволені результатом, можуть подати апеляцію. Для цього потрібно на сайті Українського центру оцінюванні якості освіти завантажити заяву, власноруч її заповнити, де треба серед іншого вказати: чи зможе абітурієнт приїхати в Київ і бути присутнім на розгляді. До заяви потрібно додати копію сертифіката. Комісія після розгляду апеляції може підвищити тестовий бал, залишити на тому ж рівні або навіть понизити.

– Надіслати не пізніше як 17 травня до 24 години. Тобто на подачу апеляції дається лише 5 календарних днів. Комісія заяви буде роглядати за графіком. Графік цей буде вказуватися на сайті Українського центру у вигляді таблиці, де буде вказано номер сертифіката, тому можна буде швидко зрозуміти чи заява вже в розгляді чи ще в черзі, – каже Юрій Шайнюк.

Експертна комісія при Українському центрі оцінювання якості освіти визначила пороговий бал для абітурієнтів. Це тестових 22 бали, а за 200-бальною – це 100 балів. Загалом в Україні пороговий бал не подолало трохи більше 8% абітурієнтів. Наприклад, у минулі роки поріг складав 124 бали і відсоток тих, хто не пройшов, був більшим.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #абітурієнти #результати ЗНО

Коментарі

Оголошення
live comments feed...