• Головна
  • Тернопільські бійці у зоні АТО можуть залишитися без мобільного зв’язку
19:30, 22 травня 2015 р.

Тернопільські бійці у зоні АТО можуть залишитися без мобільного зв’язку

Українські солдати у зоні АТО можуть  залишитися без мобільного зв’язку. Верховна Рада України у першому читанні ухвалила два законопроекти, які обмежують його використання. Рішення спричинене заходами безпеки.

Увімкнені мобільні телефони виказують ворогові позиції військових, а ще ефір прослуховують терористи. Щоб закон вступив у дію, за нього мають проголосувати народні депутати  у другому читанні і підписати Президент, передає TV4.

– Сканер це приблизно ось такий апарат. Натискаєш, а він автоматично здійснює пошук. Давайте послухаєм сепаратистів і чуєш, як вони між собою перемовляються. Так само сепаратисти слухають нас, чи то по мобільному телефону, чи по радіозв’язку. Ловиться хвиля і абсолютно спокійно можна розмови… Коли здійснюється безпосередньо операція, то для того, щоб максимально можна було максимально зробити її прихованою, тому користування мобільними телефонами, то ви самі розумієте… Коли сидиш десь в кущах і чекаєш команди вийти і тут дружина дзвонить,  – каже Тернопільський обласний військовий комісар Володимир Катинський.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільські бійці #зона АТО #без мобільного зв’язку

Коментарі

Оголошення
live comments feed...