• Головна
  • Тернопільський олігарх зупиняє роботу своїх заводів
15:30, 29 травня 2015 р.

Тернопільський олігарх зупиняє роботу своїх заводів

Group DF Дмитра Фірташа оголосила про зупинку підприємств Ostchem – Черкаського ПАТ “Азот” і ПАТ “Рівнеазот”.

Як затверджується на сайті Групи, це пов’язано з тиском на бізнес Ostchem з боку депутатів.

“Бізнесам Group DF доводиться працювати як в умовах воєнного конфлікту на Донбасі, так і масштабної політичної кампанії проти Групи та її власника. Спочатку, у травні минулого року з міркувань безпеки ми вимушені були зупинити два підприємства в зоні проведення АТО – “Концерн “Стірол” та “Північнодонецьке об’єднання “Азот”. Після цього ми зробили усе можливе, аби максимально завантажити два інших наших хімічних підприємства – Черкаський “Азот” та “Рівнеазот” і повністю забезпечити український АПК мінеральними добривами”, – йдеться у заяві.

Відзначається, що відбувається “фабрикація ряду кримінальних проваджень проти посадовців підприємств Ostchem і проти самих заводів, а також абсолютно незаконний арешт у заводів основної сировини – газу”, пише Укрінформ.

“У зв’язку з цим, Черкаський “Азот” та “Рівнеазот” зупинені, під загрозою зриву опинилася осіння посівна, багато тисяч українців можуть залишитися без роботи”, – заявили в Group DF.

Стверджується також, що “останні заяви міністра МВС відносно власника Group DF про розслідування МВС України сфабрикованої справи проти керівництва Ostchem ми розцінюємо як переслідування за політичними мотивами і чергову спробу тиску на бізнес і правосуддя”.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільський олігарх #Дмитро Фірташ #заводи

Коментарі

Оголошення
live comments feed...