• Головна
  • Завтра акціонери «Домобудівника» планують нарешті потрапити на підприємство і з’ясувати, в якому воно фінансовому стані
15:45, 28 липня 2015 р.

Завтра акціонери «Домобудівника» планують нарешті потрапити на підприємство і з’ясувати, в якому воно фінансовому стані

Нові види діяльності, сучасне обладнання та  додаткові робочі місця обіцяє голова правління компанії SIA «Monsoon trade» Айварс Сманс після того, як вдасться взяти під контроль ТОВ «Домобудівник».

Латвієць каже, що має досвід у таких справах і його компанія взялася допомогти законним власникам навести лад на тернопільському підприємстві, при цьому розраховуючи на успішний спільний бізнес.

«Наразі нас на підприємство не пускають. Є номінальний директор, який має 18% підприємства і каже, що він власник. Загалом було орієнтовно 1200 вкладників, згодом частина свої акції продали, лишилося 500. З них 5% уже в іншому світі, якісь претензії можуть мати хіба їхні діти чи родичі. Я представляю інтереси власників, які володіють 62% акцій підприємства», – пояснив ситуацію Айварс Сманс.

За його словами, він як представник компанії «Український торговий центр» співпрацював з місцевими аграріями, зокрема, в питанні щодо поставок м’яса на ринок Євросоюзу. Нещодавно ж до нього ще надійшла інформація про «Домобудівник», яка його теж зацікавила в контексті створення спільного україно-латвійського підприємства.

«В Україні істотно зменшилась зарплата, якщо переводити у євро. Тому собівартість продукції тут значно дешевша, що є цікавим для інвесторів. Після створення спільного підприємства ми впродовж двох тижнів завеземо обладнання, за допомогою якого на території ТОВ «Домобудівник» будемо виробляти цемент. Є ще задум щодо виробництва паркету. Але наразі законних власників на підприємство не пускають. Людина, яка має 18% власності, заявляє, що підприємство його. Ну то доведи, що воно твоє. Василь Чупровський є номінальним директором, він не має право на підпис. Але він найняв охоронну фірму. Після попередньої зустрічі із журналістами він зателефонував мені і запропонував зустрітися. Коли я  приїхав на підприємство, то побачив 150 людей, які хотіли мене принизити, залякати, переконували, що їм не потрібно жодних змін. Я спілкувався з людьми 2 год і ми дійшли розуміння. У нас немає конфлікту з людьми. Але є керівники, які звикли не платити податків, ховати доходи собі у кишеню. Пан Василь заявляє, що прийшли рейдери, які хочуть забрати його підприємство. Але хто сказав, що це його підприємство? Де підтверджуючі документи?», – каже Айварс Сманс.

Він наголосив, що завтра разом з законними власниками планує прийти на підприємство, аби почати роботу на ньому.

«Ми передусім хочемо з’ясувати, в якому стані перебуває підприємство, щоб на базі цих даних будувати бізнес-план. Бо виявили, що велике підприємство понад 3 роки працює без рахунку в банку, має заборгованість із сплати податків. Зараз переживаємо, щоб не було розпродано усю нерухомість «Домобудівника» і від підприємства не залишилась лише «оболонка». Бо тоді воно не буде цікаве інвесторам. А зараз на підприємстві працює понад 200 людей. Працівникам ми дамо гідну зарплату», – обіцяє латвієць.

У разі, якщо акціонерів і завтра не пустять на територію, Айварс Сманс планує залучити правоохоронні органи.

«Будемо просити допомоги в міліції, в губернатора. Щоб навели лад.  Зараз в Інтернеті інформація щодо «Домобудівника»  – тільки негативна, на картинках щось палає. Не дай Боже, щоб щось горіло, щось вибухало. Ми не налаштовані на конфлікт», – запевнив Айварс Сманс.

Ольга Іваноньків, яку акціонери призначили виконавчим директором ТОВ «Домобудівник», додала, що зараз підприємство зводить два будинки: на вул.  В.Великого та на вул. Галицькій.

В планах – розширення сфери діяльності. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#"Домобудівник" #Айварс Сманс
Оголошення
live comments feed...