Доктор Пі влаштував у суді справжній цирк (фото)

Доктор Пі, якого вивели з "автозаку", категорично відмовився заходити в приміщення суду. Він повис на руках конвою, а ногами намагався впертись у двері до суду. Він  кричав, що його болить голова. Його голова цілком перемотана якимось невідомим матеріалом. можливо, це зроблено у рамках додаткових заходів безпеки, - повідомляєЕкспрес.

За свідченнями очевидців, Доктор Пі театрально намався вдати із себе важкохвору людину. У найближчі хвилини має розпочатись історичне судове засідання, на якому Доктору Пі Андрію Слюсарчуку, якого уже назвали найвидатнішим аферистом століття, буде обрано кінцевий запобіжний захід.
Двадцять хвилин тому конвой автозаком доставив до Галицького суду міста Львова псевдолікаря Андрія Слюсарчука. Його розмістили у кімнаті тимчасового утримання, оскільки подання від міліції, на підставі якого має розпочатись судове засідання, як стверджують у канцелярії, ще у суд не надійшло. На судовому засіданні має бути визначено кінцевий запобіжний захід.
Як повідомлялося, в понедiлок, завдяки блискуче здiйсненiй операцiї львiвської мiлiцiї, псевдолiкар Слюсарчук був затриманий у Києвi.
Зараз його звинувачують у шахрайстві таі підробці документів.
Під Львівським обласним управлінням міліції зібрались десятки журналістів, щонайменше десять телевізійних камер усіх провідних телеканалів України. Усі очікували на прибуття конвою, який етапував із Києва найвидатнішого афериста за усі роки незалежності, псевдолікаря Андрія Слюсарчука (Доктора Пі). 
Як повідомлялося раніше, під час свого резонансного шеститижневого розслідування журналісти «Експресу» встановили, що в Андрія Слюсарчука немає жодної медичної освіти, усі його медичні дипломи – підроблені. Журналісти стверджують, що результатом діяльності псевдолікаря стало каліцтво десятків обдурених ним людей, а також – щонайменш три смертельні випадки.

Доктор Пі влаштував у суді справжній цирк (фото), фото-1
Доктор Пі влаштував у суді справжній цирк (фото), фото-2
Доктор Пі влаштував у суді справжній цирк (фото), фото-3
Доктор Пі влаштував у суді справжній цирк (фото), фото-4
Доктор Пі влаштував у суді справжній цирк (фото), фото-5
Доктор Пі влаштував у суді справжній цирк (фото), фото-6
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі