У Тернополі на вулиці Князя Острозького сталася дорожньо-транспортна пригода. Про це повідомляють очевидці у соцмережах.
На опублікованому фото видно пошкоджені автомобілі та аварійний знак, встановлений на проїжджій частині. Через ДТП рух транспорту на цій ділянці дороги ускладнений, утворився затор.