Тенісні столи від ІнтерАтлетика

Активні ігри розвивають нашу координацію, спритність, витривалість. Та що там говорити! Ми викидаємо негативну енергію, що накопилася впродовж трудових днів, отримуємо величезну дозу позитивних емоцій. Напевно, всі прихильники настільного тенісу знають, що під час гри також тренується зір, адже людина постійно стежить за м'ячиком, який то віддаляється, то наближається. Якщо вам потрібно готуватися до змагань, часто і багато тренуватися або ви просто обожнюєте грати, варто купити тенісний стіл. Ви зможете покращувати навички і відточувати майстерність у зручний для вас час, отримуючи масу позитивних емоцій.

Як вибрати тенісний стіл для вулиці?

З першого погляду може здатися, що всі столи однакові, але на ділі це зовсім не так. Вони відрізняються габаритами, вагою, призначенням, конструктивними особливостями. Вибираючи виріб для тенісу під відкритим небом, важливо врахувати деякі параметри, щоб ви дійсно насолоджувалися грою:

  • Стільниця. Її товщина визначає відскік м'яча, що впливає на якість самої гри. Матеріалом для виготовлення служить меламін (полімерна смола), що стійкий до несприятливих погодних умов, ультрафіолетових променів і механічних пошкоджень, якщо, звичайно, не намагатися спеціально пошкодити виріб. Вам не потрібно кожного разу ховати його в приміщення, але використовувати не тільки на вулиці, звичайно ж, можна. Товщина меламіну становить від 3,5 до 10 мм.

  • Як правило, всі тенісні столи для пінг-понгу оснащені маневреними коліщатками, що дозволить перемістити його в потрібне місце. Середня вага стандартної моделі приблизно 50-70 кг, тому самостійно вам буде важко підняти таку конструкцію.

  • Система складання повинна бути безпечною і надійною. Більшість моделей, як правило, мають спеціальний важіль (знаходиться на внутрішній стороні стільниці), за допомогою якого ви складаєте і розкладає тенісний стіл для настільного тенісу без зусиль.

  • Функція незалежного складання дозволяє зафіксувати одну половинку стільниці. Таким чином, ви можете грати без напарника, тренувати спритність, відпрацьовувати техніку і підвищувати власну майстерність.

  • Стійкість. Площа опори, яка стоїть на поверхні, повинна бути широкою, щоб обладнання стійко стояло, а не хиталося від кожного вашого дотику.

Скільки коштує тенісний стіл?

Ціни можуть істотно відрізнятися. Наприклад, вартість виробів від іменитих виробників буде в рази перевищувати ціну на більш прості моделі. Складність конструкції (наявність коліщаток, вбудованої сітки) також впливає на вартість. Наступний момент - призначення. Аматорські тенісні столи будуть дешевшими за професійне обладнання.

Тільки ви вирішуєте, який виріб вибрати для настільного тенісу. Головне, щоб ви отримували справжнє задоволення від гри!