Хоча ми пов'язуємо азіатську та японську кухню, зокрема, з рисом та суші, її аромати сягають набагато далі. Хоча рис є основним елементом харчування для більшості азіатів, а суші вже давно зустрічаються в меню хороших європейських ресторанів, японська кухня у нашому закладі на сайті https://www.split.lviv.ua/restaurant/about-restaurant.html пропонує набагато більше. Тут важливий не тільки смак, а й естетика поданої страви. Через шлунок до серця, але лише в тому випадку, якщо блюдо є витвором мистецтва з точки зору смаку та зовнішнього вигляду.

Найпопулярніші японські страви

Хоча суші є королевою рибних страв, рамен набагато менш відомий в Європі та дуже популярний в острівно-азіатському кліматі. Це блюдо, яке продається в кіосках Японії, в місцях швидкого харчування, куди ви приїжджаєте, щоб швидко перекусити і швидко звільнити місце для наступних клієнтів. Дуже популярний рамен - це продукт з великою кількістю морських смаків. Основними його інгредієнтами є водорості та сушена рибна стружка, з якої готують азіатський відвар даші.

З іншого боку, хоча бульйон даші є основою багатьох азіатських супів, смажене у фритюрі пшеничне тісто гарантує смак багатьох страв на вечерю. Це так звана темпура, в яку японці загортають не тільки овочі, але і морепродукти, такі як риба або креветки.

Крім них, також варто звернути увагу на:

  • весняні булочки,
  • сашимі,
  • тартар,
  • салати, якими азіати просто славляться.

Це страви, які можна знайти лише у високоякісних ресторанах, у тому числі тих, що проводять особливі заходи. В азіатських ресторанах кухарі спеціалізуються на приготуванні конкретних японських страв, в яких панують риба, морепродукти, водорості, овочі та фрукти.

Культура подавання та вживання японських страв

Японські страви можна швидко засвоїти та споглядати красу поданого обіду, повільно вбирати не тільки їжу, але й атмосферу, створену чудовою естетикою японських страв. Японські страви, звичайно, найкраще їсти паличками. Навчитись таким навичкам зовсім не складно, і після кількох тривалих прийомів їжі ви можете вільно харчуватися паличками, майже так само, як справжні азіати.

Що слід пам’ятати, вживаючи суші?

Популярність східної кухні з кожним роком зростає, тому багато людей вирішують скористатися послугами суші-ресторанів. Варто згадати, що на сьогодні ці страви є одними з найпопулярніших у світі. Хоча суші вважаються традиційними, нові його варіації з’являються в результаті змін в гастрономічних тенденціях. В даний час суші подають у формі вуличної їжі у багатьох місцях світу.