
13:30, 24 листопада 2015 р.
Тернополяни бояться, що на їх будинок впаде кран, яким періодично хитає
У Тернополі після здачі в експлуатацію житлового будинку на його території залишили будівельний кран.
При чому стоїть техніка у дворі вже тривали й час.
Сьогодні дану проблему під час сесії міської ради озвучив депутат Сергій Лупак.
Він повідомив, що мешканці будинку на вул. Підкови, 6 скаржаться на шат крану. Також небезпеку вони вбачають у тому, що кран облюбували діти і систематично залазять на нього.
«Як архбудконтроль прийняв в експлуатацію будинок з краном на території – незрозуміло. Люди просять провести демонтаж крану до 31 грудня. Інакше звертатимуться до суду», – повідомив депутат.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
10:31, 13 червня
18:05, 20 червня
00:00, 7 жовтня 2025 р.
18:05, 20 червня
11:30, 18 червня
