«Яценюк створив цілу систему обкрадання України!», - народний депутат Микола Люшняк

На сьогодні український народ дозрів до перезавантаження влади. Так вважає народний депутат України від «Блоку Петра Порошенка» Микола Люшняк. Вчорашній провал голосування за відставку уряду Арсенія Яценюку продемонстрував справжню суть більшості українських парламентарів.

«Вчорашнє голосування за відставку Уряду показало справжню сутність політичних сил. Псевдо-опозиційні до Арсенія Яценюка політичні сили попросту продалися, - заявив Микола Люшняк. - Злодійсько-олігархічний «Опозиційний блок» вже відверто продемонстрував, що він займає та відстоює одні позиції, що Прем’єр-міністр.

Мені дуже прикро, що і кілька моїх однопартійців також не підтримали відставку, але свою позицію вони висловили попередньо ще на засіданні фракції у понеділок.

Моя позиція і на сьогодні залишається незмінною – цей бездарний та непрофесійний уряд має піти у відставку. Ці люди не мають права керувати та впливати на життя в Україні. Взяти для прикладу хоча б ситуацію, яка склалася з виплатою субсидій. Замість того, аби запровадити відкритий механізм прямої допомоги населенню, підлеглі Яценюка створили ще одну схему наживи для олігархів. Людям стало вигідніше спалювати якнайбільше газу та випускати тепло у відкриті кватирки. Тому і групи депутатів підконтрольні найбільшим олігархам Ахметову та Коломойському проігнорували голосування за відставку Уряду. Таким чином ці багатії подякували за свої багатомільйонні заробітки.

Якщо на сьогодні Яценюк зі своїми міністрами, якщо б були справжніми патріотами, то вони б самі пішли відставку. З серпня минулого року не впроваджуються реформ, а ті, які були задекларовані раніше, не доведені до кінця.

Та Арсеній Петрович не виявив тої мужності, аби сказати, що він не може бути на займаній ним посаді. Вчора ми готові були засідати хоч добу, зробити так-собі «ватиканську ніч», але таки обрати новий уряд.»

На думку політика, у найближчий час мають бути оголошені перевибори до Верховної Ради України. І це має відбутися якнайшвидше.

«Україна на сьогодні перебуває у важкому соціально-економічному становищі. Та на сьогодні ми готові йти на перевибори до парламенту. Адже українці повинні мати такі Верховну Раду та Кабінет міністрів, які будуть відповідальні перед людьми. І найперше, у новому парламенті, як показує історія, не має бути цілих фракцій та груп, які займаються тільки лобіюванням інтересів олігархічних груп. Тим самим вони обкрадають цілу країну.

До вчорашнього дня я вбачав дострокових перевиборах до Верховної Ради – нестабільність та сіяння серед народу хаосу. Та вчорашнє засідання парламенту продемонструвало втрату вотуму довіри як до Кабінету міністрів, так і до парламенту. І чим швидше будуть вибори, тим більше від цього виграє український народ,» - додав Микола Люшняк.

депутат Микола Люшняк депутат Микола Люшняк Яценюк
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі