За сприяння народного депутата Олега Барни дитячі футбольні команди відвідали матч «Тернопіль» - «Зірка»

3 квітня відбувся футбольний матч ФК «Тернопіль» з кіровоградським ФК «Зірка» в м. Тернопіль. Захід було організовано за сприяння Голови ТОДА Степана Барни. Активну участь в організації поїздки дитячих команд області  взяли  народний депутат України Олег Барна, голова Чортківської РДА Михайло Сташків, голова Борщівської РДА Людмила Юзьків та голова Заліщицької РДА Борис Шипітка.

 «Зірки українського футболу показали юним спортсменам області чудову гру! На матч приїхали молоді команди з районних центрів Чортківського, Борщівського та Заліщицького районів. Юні спортсмени сміливо заявили про своє спортивне майбутнє. Загалом більше тисячі дітей з усієї області приїхали на спортивне свято в Тернополі. Формування справжнього громадянина, майбутнього патріота і захисника рідної землі починається з його фізичного гарту. В здоровому тілі – здоровий дух»», - сказав народний депутат Олег Барна.

За сприяння народного депутата Олега Барни дитячі футбольні команди відвідали матч «Тернопіль» - «Зірка», фото-1 За сприяння народного депутата Олега Барни дитячі футбольні команди відвідали матч «Тернопіль» - «Зірка», фото-2 За сприяння народного депутата Олега Барни дитячі футбольні команди відвідали матч «Тернопіль» - «Зірка», фото-3
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі