• Головна
  • Ірена Карпа звернулася до українських опозиціонерів
16:20, 17 лютого 2012 р.

Ірена Карпа звернулася до українських опозиціонерів

Відома письменниця Ірена Карпа у соцмережі  facebook звернулася до українських опозиційних партій щодо можливих спекуляцій з використання свого імені в політичній агітації.

"Шановні представники “Батьківщина”, “Свобода”, “Тризуб”, “НУНС” та інші опозиціонери, і представники громадських організацій, які звертаються до мене особистою поштою, за телефоном чи через соцмережі. Щиро дякую за ваш жвавий інтерес до вираження моєї громадянської позиції та впровадження методів ненасильницького супротиву режиму в дію.

Якщо ваші наміри правдиві і чисті, спрямовані на те, щоби в Україні жили не тихі раби, а сильні, свідомі, вільні громадяни, я, що називається, ваша на віки. Підтримуватиму мірою можливого кожну вашу добру ініціативу. Але якщо комусь із вас стукне в голову використовувати моє ім’я заради власного промо, розпускати чутки, що я підтримую вас як конкретну політичну силу чи просто стане очевидним те, що на Україну вам вчергове насрати, а переймаєтеся ви виключно добробутом власної дупи (ОК, просуванням егоїстичних інтересів з паралельним перегризання горла на виборах вчорашньому побратимові), пиняйте на себе. Щиро ваша Ірена Карпа, (“…а далі тисячі таких самих, як я”. А далі і мільйони)". 14.02.12. Київ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
live comments feed...