Набір ключів до будь-якого домофону можна купити за 350 гривень

Приказка "мій дім - моя фортеця" для України вже не актуальна, бо у вільному продажу з'явилися "універсальні ключі". Ними можна відчинити будь-який домофон, хоча за його встановлення мешканці і платять від двох до чотирьох сотень гривень із квартири.

Найповніший набір "Профі плюс"призначений для домофонів усіх фірм. Сім ключів, усі пронумеровані, коштують 350 гривень. Виробляє, а, точніше, підробляє "універсальні ключі" киянин В'ячеслав. Такі підробки працюють просто. Усередині кожної металевої таблетки стоїть електронний чіп. У звичайного ключа там міститься унікальна комбінація для одного під'їзду. В "універсального ключа" є інший код, однаковий для всіх домофонів фірми. В'ячеслав переконує, що законів не порушує. "Порібно "швидкій" потрапляти, потрібно міліції, охороні, всім потрібно потрапляти", - говорить ТСН чоловік.

"Універсальні ключі" - це неправильно, але законно, в цьому упевнені юристи. Під'їзд належить усім, а це означає, що нікому. "Під'їзд не може бути приватною власністю", - каже юрист Євген Огарков.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі