В Тернопільській обласній бібліотеці для молоді презентували «Провесінь Тернопілля»

20 лютого у  Тернопільській обласній бібліотеці для молоді відбулась презентація проекту «Творчість молодих в он-лайн: літературний відео-подкаст «Провесінь Тернопілля», який здійснюється в рамках ініціативи «Лідер бібліотечної справи-II» Програми «Бібліоміст».

Мета проекту: популяризація творчості молодих тернопільських літераторів шляхом створення серії відео-подкастів і розміщення їх на веб-сайті бібліотеки www.yl.edu.te.ua та в соціальній мережі www.podcaster.org.ua.

Короткий опис проекту: Тернопільська обласна бібліотека для молоді підтримує обдаровану молодь міста та області шляхом створення літературного відео-подкасту «Провесінь Тернопілля», який складається з 20 відеороликів. Кожен з них включає інтерв’ю з молодим тернопільським літератором, відгуки письменників Тернопільської обласної організації Національної спілки письменників України та авторське читання творів. Для обговорення літературної творчості молоді на веб-сайті бібліотеки створено форум.

Під час дії проекту відбудуться тренінги «Мої медіа», під час яких молодь навчатимуть використовувати різні соціальні медіа самостійно та з користю для себе.

Наприкінці квітня відбудеться підсумкова літературна імпреза «Твої таланти, Тернопілля!» та вийде компакт-диск з серією відео-подкастів «Провесінь Тернопілля», пише Номер один.

Партнери проекту – кафедра журналістики Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка та обласна організація Національної спілки письменників України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі