«Свобода» - проти афроукраїнки Гайтани на Євробаченні

Партія «Свобода» піддала різкій критиці підсумки відбіркового конкурсу на «Євробачення», згідно з яким Україна буде представляти темношкіра співачка Гайтана.

«Треба робити, як Руслана, показувати нашу українську культуру, нашу пісню. Так, Гайтана добре співає, але вона не представляє нашу культуру, тому ми в черговий раз програємо. «Євробачення» має бути шоу національних талантів. Гайтана - це наднаціональний талант, тому розмивається сам сенс «Євробачення». І краще було б, якщо на цей конкурс поїхала людина, яка представляє саме Україну. А виходить так, що ми не хочемо показати своє обличчя. І Україну будуть асоціювати з іншим континентом, десь в Африці», - заявив член політради «Свободи» Юрій Сиротюк.

«З такою політикою Україну ніколи не візьмуть до ЄС. І така політика - абсолютно алогічний вибір. Так буде при кожному відборі на «Євробаченні», поки Національною телекомпанією буде керувати Валід Арфуш, далекий від усього українського. І мільйони, що будуть дивитися це шоу, побачать, що Україну представляє, умовно, людина, яка не належить до нашої раси, вкорениться поняття, що Україна десь в далекій Африці», - пояснив суть претензій представник «Свободи».

Нагадаємо, Україна на «Євробаченні-2012» представлятиме Гайтана-Лурдес Ессамі, вона народилася в 1979 році в Києві від шлюбу конголезця і українки. До 5 років жила в Конго і говорила тільки французькою і на мові ленгала. Батько співачки досі живе в столиці Конго Браззавілі, де займається транспортним бізнесом, з донькою бачиться рідко - пише "Лівий берег".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі