На Тернопільщині жінок агітують на контрактну службу в армії

У Чортківському районному центрі зайнятості відбувся семінар на тему „Контрактна служба, як дієвий засіб зайнятості молодих осіб” та міні-ярмарок вакансій з 162 Територіальним центром комплектування військовослужбовцями за контрактом.

Начальник третього відділення 162 ТЦК, прапорщик Юрій Обідін розповів учасникам заходів про те, що на військову службу за контрактом запрошуються громадяни України, які не проходили строкової військової служби, військовозобов’язані, а також жінки, які не мають військових знань офіцерського складу, з відповідною освітою (вищою, професійно-технічною або повною загальною середньою освітою) віком від 18 до 40 років – на посади рядового, сержантського і старшинського складу.

– Ті, хто хоче бути військовослужбовцем повинні бути придатними за станом здоров’я до проходження військової служби, мати відповідну фізичну підготовку та рівень освіти, пройти професійно-психологічний відбір, – зазначив представник 162 ТЦК. Також в ході заходів особливий наголос було зроблено на перевагах військової служби за контрактом та пільгах для таких осіб, повідомляє ВЧорткові.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі