На Тернопільщині дільничі інспектори вимагали гроші

Слідчим прокуратури Лановецького району порушено кримінальну справу стосовно дільничного інспектора Лановецького РВ УМВСУ в Тернопільській області за ст. 368 КК України за фактом отримання ним хабара, поєднаного з вимаганням.

Дослідчою перевіркою встановлено, що 20 лютого 2012 року у райцентрі  поблизу кінотеатру лейтенант міліції отримав 1000 гривень хабара від місцевої жительки. Гроші правоохоронець вимагав від жінки за непритягнення її сина до кримінальної чи адміністративної відповідальності.

А прокурор Тернопільського району склав адміністративний протокол про корупційне правопорушення стосовно дільничного інспектора СДІМ Тернопільського РВ УМВС України в Тернопільській області, який 1 лютого 2012 р. одержав від жителя району неправомірну вигоду у розмірі 600 грн. за сприяння останньому в уникненні відповідальності за нанесення тілесних ушкоджень жительці смт.В.Березовиця.
Також прокурор м.Тернополя виявив подібні факти корупції у діях дільничого ТМВ УМВС України в області і склав щодо міліцонера –порушника закону адміністративний протокол.

Всього з початку 2012 року правоохоронцями області складено 20 адміністративних протоколів про корупційні правопорушення, органами прокуратури в області порушено 16 кримінальних справ про злочини, пов’язані з корупцією.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі