• Головна
  • "Нефайне місто": в центрі Тернополя встановили чергову буду, тепер уже на майдані Волі (Фото)
13:00, 27 липня 2016 р.

"Нефайне місто": в центрі Тернополя встановили чергову буду, тепер уже на майдані Волі (Фото)

У сквері на Майдані Волі несподівано з’явився кіоск. Зовні цей МАФ є типовим для епохи перебудови та перших років незалежності.

«Чергову «потвору» знову невідомо хто встановив у самісінькому центрі міста, - написала читачка сайту Тернополяни пані Валентина. – Маю надію, що це непорозуміння якнайшвидше приберуть. Швидше за все, що цей кіоск попередньо стояв або на ринку, або ж у якихось спальних районах. Незрозуміло, чому його вирішили встановити у сквері. До того, МАФ загородив половину пішохідної доріжки».

Слід зазначити, що центр міста за сприяння міської влади заполонили  будки та МАФИ, які спотворюють вигляд історичної частини міста. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#"Нефайне місто": в центрі Тернополя встановили чергову буду #тепер уже на майдані Волі (Фото)

Коментарі

ТОП новини
"З 1 липня ТЦК шукатиме усюди 4 категорії чоловіків, їх терміново мобілізують у першу чергу": мобілізація та повістки
"Злива і люта гроза сунуть в Україну на тлі несамовитої спеки, дощ литиме на авто майже всюди": куди пре навіжена негода?
Цих людей масово накриють повістки і штрафи від ТЦК, скільки часу залишилося до штрафу: мобілізація з 1 липня, повістки
Двох проросійських попів на Тернопільщині забрали працівники ТЦК: що тепер придумав їх колега (ФОТО)
Оголошення
live comments feed...