• Головна
  • Після того, як у Тернополі таксист збив цуценя, активісти добилися, що тепер пораненим собакою опікуватиметься таксофірма (Фото)
08:26, 18 серпня 2017 р.

Після того, як у Тернополі таксист збив цуценя, активісти добилися, що тепер пораненим собакою опікуватиметься таксофірма (Фото)

Після того, як у Тернополі таксист збив цуценя, активісти добилися, що тепер пораненим собакою опікуватиметься таксофірма (Фото)

Учора водій таксі збив цуценя. При цьому активісти домоглися, щоб таксофірма тепер взяла собаку під свою опіку.

Про інцидент повідомили активісти ГО «Ноїв ковчег» на своїй сторінці в Фейсбуці.

«Працівник таксі пілот, позивний #30 збив цуценя по вул. Галицька 35. Вийшов, глянув, сів іпоїхав далі. Цуценя плаче, діти кричать», – йшлося упершому повідомленні.

Згодом активісти додали , що об’їздили декілька лікарів, зробили рентген.

«За таксі заплатила 190 грн, за рентген 200 грн . У цуценя перелом правої лапки та тріщина у лівій. Зателефонувала на лінію скарг, поскаржилась на цього водія. Йому дали мій номер, подзвонив та возмущатися почав. "я її не бачив, помогти не міг і т д.". Як сказала, а хто буде оплачувати? Засміявся!!!!», – розповіли перебіг подій активісти.

Згодом лікар таки склав лапку цуценяті. Після багатьох коментарів проблему вирішили у наступний спосіб.

« Після операції , разом з собачкою я поїхала до директора " Пілоту '' . Думаю, неправильно, що через поступок однієї людини страждає вся фірма. Вирішили все без сварок та по дорослому.

Собачку забрали на фірму, назвали " Пілот ". На кошти, які ми витратили, куплять щось для собак.Зараз собачка під оглядом лікаря.Ось таке позитивне завершення», – повідомила особа, яка займалася пораненим собакою.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#цуценя #таксі

Коментарі

Оголошення
live comments feed...