"Квартира з фільму жахів": представники ОСББ потрапили в помешкання тернополянки на вулиці Котляревського (ФОТО)

Нещодавно мешканка Тернополя звернулась до ОСББ зі скаргою на те, що до неї в квартиру потрапляють дощові води. Було прийняте рішення оглянути помешкання, щоб розібратися з проблемою, однак побачене там шокувало зовсім несподівано.

На своїй сторінці у мережі Фейсбук Сергій Лупак, депутат міської ради, опублікував допис, в якому роз'яснив всі обставини, додавши фотографії, зроблені на місці, задля підтвердження.

"На одному із прийомів, що проводжу щопонеділка, прийшла із скаргою на голову осбб співвласниця будинку, мотивуючи, що в її квартиру потрапляють дощові води, через те, що над квартирою у неї був керамзіт, котрий сусіди перенесли на перекриття своєї квартири при підтримці голови правління осбб.

Сьогодні обстежили квартиру та технічний поверх. На технічному поверсі керамзіт був над перекриттям покрівлі. В квартирі слідів від затікання не виявлено. Сама квартира в стані антисанітарії, стіни поцвилі, скоріш за все через те, що квартиру не провітрюється. На запитання чому в квартирі не прибираєте, відповідь - хай голова осбб робить ремонт, для чого прибирати коли їй затікають дощові води. Що ж, в яких умовах проживати - вибирає кожен самостійно".

"Це часом не на Котляревського 26? Сумно. Ця особа живе над нами. Ви герой, що потрапили до неї в той бункер, бо двері нікому і ніколи "господиня" не відчиняє. Боїться, що її пограбують". - Зазначила у коментарі Маргарита Кульбачинська.

Нагадуємо, нещодавно тернополян стривожила поява у одному із фонтанів мертвих голубів, котрі плавали у застояній воді.

"Квартира з фільму жахів": представники ОСББ потрапили в помешкання тернополянки на вулиці Котляревського (ФОТО), фото-1 "Квартира з фільму жахів": представники ОСББ потрапили в помешкання тернополянки на вулиці Котляревського (ФОТО), фото-2 "Квартира з фільму жахів": представники ОСББ потрапили в помешкання тернополянки на вулиці Котляревського (ФОТО), фото-3 "Квартира з фільму жахів": представники ОСББ потрапили в помешкання тернополянки на вулиці Котляревського (ФОТО), фото-4 "Квартира з фільму жахів": представники ОСББ потрапили в помешкання тернополянки на вулиці Котляревського (ФОТО), фото-5 "Квартира з фільму жахів": представники ОСББ потрапили в помешкання тернополянки на вулиці Котляревського (ФОТО), фото-6 "Квартира з фільму жахів": представники ОСББ потрапили в помешкання тернополянки на вулиці Котляревського (ФОТО), фото-7
Квартира фільм жахів ОСББ
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі