«Нинішня каденція обласної ради приділяє значну увагу закладам культури, зокрема – бібліотекам»

На цьому наголосив очільник обласної ради під час відвідування обласної бібліотеки для молоді.

Різноманітна робототехніка, 3D моделювання, програмування, створення аудіокниг, подкастів та електронної DJ-музики відтепер сприятимуть розвитку творчості та мислення юнацтва, яке завітає у Тернопільську обласну бібліотеку для молоді. Поряд із традиційним перечитуванням паперових книг молоді люди зможуть зануритися у віртуальну реальність чи створити предмети власної уяви на комп'ютері.

Адже саме тут  напередодні Всеукраїнського дня бібліотек відбулось урочисте відкриття Мультимедійної лабораторії «Медіа Старт» та тест-драйв нового технічного обладнання всіма бажаючими.

Інноваційна лабораторія, яка з'явилась на Тернопільщині, не має жодних аналогів серед бібліотек України. Проект «Медіа Старт» реалізувався за підтримки Тернопільської обласної ради. Віктор Овчарук підкреслив: «Обласна рада завжди цікавиться, як працюють її комунальні заклади. Якщо у  своїй роботі вони користуються найновішими методами та досягненнями науки та техніки, використовують інноваційні технології, колектив креативно підходить до виконання поставлених завдань, ми завжди підтримаємо його у складних, але необхідних починаннях.

От і у цьому році обласній бібліотеці для молоді на поточний ремонт приміщення в рамках проекту «Медіа Старт- мультимедійна лабораторія у Тернопільській обласній бібліотеці для молоді» направлено майже 320 тисяч гривень, на ремонт сходової клітки – понад 200 тисяч, на господарські видатки – майже 60 тисяч та ще – понад 240 тисяч на мультимедійну техніку. Раді з того, що ці кошти успішно використані, а це немало – майже 820 тисяч гривень, та створено такий надсучасний проект».

Не забуває обласна рада і про потреби найбільшої книгозбірні краю, адже Тернопільська обласна універсальна наукова бібліотека також потребує допомоги.У минулому, 2017, році Тернопільська обласна рада реалізувала півтора мільйони  на ремонтні роботи фасаду, даху та заміну вікон головної бібліотеки області, яка є пам’яткою архітектури місцевого значення. Свого часу голова облради, оглянувши  будівлю бібліотеки зовні та приміщення, призначені для обслуговування користувачів та службового використання, побачивши модернізацією вестибюлю на другому поверсі, здійснену за кошти гранту Посольства США в Україні, який отримала бібліотека на підтримку ресурсного центру «Вікно в Америку», відвідавши книгосховище на півмільйонний фонд документів, інтернет-центр, ознайомившись з друкованими виданнями бібліотеки та електронним каталогом, голова обласної ради Віктор Овчарук зазначив: «Вкотре переконався, що сьогодні   книгозбірні – це осередки, інформації, культури, освіти та  науки. За умови, що тут працюють небайдужі, активні люди, вони гуртують навколо себе передових громадян з активною суспільною позицією, котрі виборюють  українську державність, віддані демократичним цінностям.  Ми завжди будемо підтримувати такі взірцеві заклади. У цьому році обласна рада знову виділила обласній універсальній науковій бібліотеці на завершення ремонтних робіт майже півтора мільйони гривень».

бібліотека облрада Віктор Овчарук
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі