Мешканцям Тернопільської області зі США поштовим відправленням незаконно передавали холодну зброю

Під час митного огляду міжнародного поштового відправлення, посилки, працівники Львівської митниці ДФС виявили вживані штик-ніж та шаблю у металевих піхвах, а також нові арбалет та стріли до нього. 

Як повідомляє "Depo. Львів", згідно з поштовою митною декларацією відправниками є двоє громадян, що проживають або перебувають у США, а отримувачами – мешканці Львівської та Тернопільської областей.

З метою з'ясування належності цих предметів до холодної зброї їх було скеровано на дослідження до експертної установи. Згідно з висновком експерта, встановлено, що штик-ніж є багнетом до 11-мм гвинтівок системи Гра зразка 1874 року та належить до військової холодної зброї колючо-ріжучої дії, виготовлений промисловим способом. Меч також належить до холодної зброї колючо-рублячої дії, виготовлений кустарним способом за типом масонських мечів. Арбалет та стріли виготовлені промислово та є механічною метальною холодною зброєю, придатною до стрільби.

Отже, громадяни порушили порядок пересилання через митний кордон України у міжнародних поштових та експрес-відправленнях товарів. Адже такі товари заборонено до пересилання.

Зазначені дії мають ознаки порушень митних правил, передбачених ст. 473 Митного кодексу України. Зброю вилучено. Справу скерують до суду.

США пошта холодна зброя
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі