• Головна
  • Вперше у Тернополі організували інклюзивний показ мод (фото)
13:29, 26 листопада 2018 р.

Вперше у Тернополі організували інклюзивний показ мод (фото)

Інклюзивний показ мод відбувся у Тернополі. Серед учасників – діти з інвалідністю, представники соціальної ініціативи «Єднання поколінь». Моделі дефілювали в одязі та взутті від тернопільських виробників.

Перед глядачами в торговому центрі дефілювало понад тридцять моделей. Це учні обласного навчально-реабілітаційного центру та представники соціальної ініціативи «Єднання поколінь». Інклюзивний показ мод організували в Тернополі вперше, – розповідає його координаторка Ольга Гордієнко. Місцеві виробники погодилися пожертвувати одяг і взуття моделям інклюзивного дефіле.

«Ми щиро вдячні усім, хто долучився до проведення цього заходу. Адже він вийшов чудовим. Так багато позитивних емоцій було у всіх учасників. Вдячні нашим виробникам, а також студентам Галицького коледжу за макіяж і зачіски для наших моделей. Цей захід – це здійсненна мрія багатьох», – каже зз Ольга Гордієнко.

Нагадаємо, соціальну ініціативу «Єднання поколінь» заснували у Тернополі більше року тому. За цей час кількість її учасників суттєво збільшилася. Вони збираються щосереди і неділі у кінотеатрі Довженка. Двері відкриті для всіх охочих. Цей проект покликаний об’єднати людей різних вікових категорій, – кажуть його організатори. Відтак краяни поважного віку завжди раді бачити молодь.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #показ_мод
live comments feed...